درباره ما بیشتر بدانید

شرکت نوین پردازش ورنا صنعت هومان، در سال ۱۳۹۷ در مرکز خدمات فناوری دانشگاه شریف شروع بکار نمود و از سال ۱۳۹۹ به‌صورت مستقل و خارج از این مرکز به فعالیت خود ادامه داده است.
این شرکت تاکنون با به‌کارگیری خلاقیت و ایده‌های جدید، چندین محصول تجاری نوآورانه را در حوزه اینترنت اشیا (IOT)، مخابرات و الکترونیک به بازار عرضه کرده است. محصولات شاخص این مجموعه محصولات با تکنولوژی اینترنت اشیا در حوزه کشاورزی مانند کندووان پلاس و گلخانه هوشمند می‌باشند.
ورنا صنعت، مجموعه‌ای است جوان، از افراد باانگیزه، خلاق و کوشا که در راستای دانش‌افزایی و ارزش‌آفرینی در محیطی فعال و پویا با یکدیگر همکاری می‌کنند.  

طرح اولیه کندووان پلاس از یک جستجوی اینترنتی برای حل مشکل گرده‌افشانی گیاهان گلخانه خانگی شروع شد. با بررسی‌های بیشتر ما متوجه شدیم که زنبورداری شهری به‌صورت گسترده‌ای در بیشتر کلان‌شهرها و شهرهای بزرگ جهان در حال انجام است و افراد با قراردادن کندو در پشت‌بام، بالکن و حیاط منزل خود به نگهداری از زنبورعسل و تولید عسل طبیعی می‌پردازند.

برای تحقیقات بیشتر درباره زنبورداری شهری و تفریحی با استقرار دو کلنی زنبورعسل در پشت‌بام، تحقیقات جامعی را درباره زنبورعسل انجام دادیم. با ورود به این حوزه متوجه شدیم که این کار به دانش و صرف وقت نیاز دارد؛ لذا ایده استفاده از تکنولوژی در این حوزه در ذهنمان شکل گرفت تا هرکس در هر سطح از توان علمی و امکانات مالی بتواند از زنبورعسل نگهداری کند. کار را با تیمی قوی و باانگیزه شروع کردیم و هدفمان طراحی و ساخت محصولی کاربردی و با کاربری آسان بود و نهایت در سال ۱۳۹۸ موفق به ساخت نمونه اولیه محصول کندووان پلاس شدیم. در یک سال و نیم گذشته محصول کندوان پلاس به‌صورت عملی مورد تست و ارتقا بوده و باتوجه‌به نکات و تجربیات به‌دست‌آمده در اسفندماه ۱۳۹۹ نمونه تولیدی محصول را نهایی کردیم. این محصول دارای تأییدیه دانش‌بنیان از معاونت فناوری ریاست‌جمهوری است.

روند پیشرفت محصول کندووان پلاس

سال ۱۳۹۷

ایده اولیه

سال ۱۳۹۸

نمونه اولیه محصول

سال ۱۳۹۹

نمونه تولیدی محصول

سال ۱۴۰۰

عرضه محصول

...

هر خانه = یک کندوی عسل هوشمند

تیم ما

...

الهام سادات محمودی

مدیر پروژه

...

دکتر فاطمه خیرخواه

مشاور

...

ارشاد مرشدی

مدیر بازاریابی

...

دکتر مهدی شهرداد

مدیر عامل

...

فاطمه محمدی

مسئول روابط عمومی

...

مهدی عاقلی پور

کارشناس وب سایت

...

علی غلامیان

کارشناس نرم افزار

...

اردشیر بارانی

کارشناس سخت افزار

...

حسین اوضح

مسئول تولید